Naprawa 466, 34-240 Jordanów
+48 880 875 480
agencjakreatywnalawina@gmail.com

Dmuchańce

Dmuchane atrakcje na imprezach (plenerowych i nie tylko są często największą atrakcją gwarantującą radosną atmosferę, masę uśmiechu na wszystkich twarzach, zarówno dzieci jak i dorosłych. Zapewniają sporą dawkę aktywności i wspaniałe wspomnienia.

W ofercie mamy zarówno duże jak i małe dmuchańce, odpowiednie dla różnych grup wiekowych, mieszczące się również wewnątrz domów.

Jesteśmy młodą firmą, dlatego też nasz sprzęt jest nowy, spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa. Warte podkreślenia jest to, że nie zostawiamy sprzętu bez opieki podczas imprez i pilnujemy, żeby dzieci bezpiecznie korzystały z dmuchańców.

Nieustannie planujemy kolejne zakupy i uzupełnianie naszego asortymentu o ciekawe dmuchańce, dlatego śledźcie nas na Facebooku 🙂 Wystarczy kliknąć TUTAJ

Dajcie się porwać LaWINie zabawy!


– 20% zniżki obejmuje klientów, którzy zarezerwowali sprzęt co najmniej miesiąc przed wydarzeniem

– 30% zniżki obejmuje stałych klientów (osoby, do których wracamy 🙂

– Działamy jak pizzeria. Wynajmując dwa dmuchańce, tańszy otrzymasz za pół ceny! Możesz zamiast tego dostać Mały Zamek gratis.

– Opłaca się brać w pakiecie. Przy zamówieniu trzech dmuchańców oszczędzisz ponad 400 zł! Zapłacisz tylko 1990 zł, zamiast 2400 zł.


Ceny obejmują cztery godziny zabawy, maksymalnie do godziny 19:00 (15:00-19:00)

Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu na dłuższy czas – do indywidualnej negocjacji.

Sprzęt jest atestowany i spełnia wszelkie normy UE.

Usługi dodatkowe lub dłuższe wypożyczenie należy wcześniej uzgodnić.

Dodatkowo gwarantujemy zachowanie norm bezpieczeństwa związanych z COVID-19