Naprawa 466, 34-240 Jordanów
+48 880 875 480
agencjakreatywnalawina@gmail.com

Filmy

Created with Sketch.

Myślisz o wypromowaniu usługi lub produktu? Chcesz pokazać się światu i nie wiesz od czego zacząć? Film promocyjny to idealne rozwiązanie. Pomożemy Ci zrealizować wymarzone nagranie od A do Z.

A może nie masz konkretnego pomysłu? To żaden problem. Wspólnie przygotujemy scenariusz i porozmawiamy o metodach realizacji. Ty powiesz nam co chcesz osiągnąć, a my pokażemy to w taki sposób, żeby klient przekonał się do Twojej wizji.

Pewnie martwisz się, że taka zabawa może zrujnować firmowy budżet. Bez obaw. Każda oferta dobierana jest indywidualnie do klienta, jego wymagań i przede wszystkim możliwości finansowych. Powiesz nam jaki budżet chciałbyś przeznaczyć na materiał wideo, a my przygotujemy adekwatny plan działania.

Cena końcowa zależy od czasu spędzonego na nagraniach, złożoności montażu i pozostałych aspektach technicznych. Przykładowy spot promocyjny w jakości Full HD, który trwa około czterech minut (przy trzech godzinach nagrań) gdzie montaż to około 15 roboczogodzin to koszt 800 złotych.

Produkcja 30-sekundowego klipu w jakości Full HD to około 400 złotych.

A co ze zdjęciami? Tym również zajmiemy się dla Ciebie.

Szablonowo 30 obrobionych zdjęć to około 250 złotych. 60 sztuk to kwota 400 złotych. Na życzenie możemy pstryknąć nawet setkę. To koszt około 550 złotych.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Słusznie, bo warto. Zadzwoń i porozmawiaj z nami o szczegółach współpracy, a na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie do promocji Twojej firmy.