Naprawa 466, 34-240 Jordanów
+48 880 875 480
agencjakreatywnalawina@gmail.com

Imprezy

Zbliża się impreza rodzinna lub firmowa, a Ty nie masz czasu lub pomysłu jak się za nią zabrać?

A może masz tyle pomysłów, że aż nie wiesz co wybrać i jak swoją wizję wcielić w życie?

Czy szukanie kontrahentów i porównywanie korzystnych dla Ciebie cen i usług zajmuje tak wiele czasu, że zapał do organizacji ucieka…

Zostaw to nam.

Pracownicy Lawiny służą swoją wiedzą, doświadczeniem i kontaktami dzięki czemu zaproponują ciekawe rozwiązania. Jeżeli chcesz to nie tylko zorganizujemy, ale poprowadzimy wydarzenie od pomysłu, przez realizację, do rozliczenia kosztów.

Naszą specjalnością są imprezy rodzinne takie jak urodziny dzieciaków, komunie, wesela oraz pikniki rodzinne i dzień dziecka. Ale w innych sytuacjach również radzimy sobie całkiem nieźle 😉

Z Lawiną nie można się nudzić. Mamy na to dowody, bo w ramach usługi oferujemy również profesjonalne galerie zdjęć i krótkie filmy pamiątkowe.

Posiadamy nie tylko doświadczenie i odpowiednią wiedzę ze studiów i kursów, ale także masę przydatnego sprzętu – poczynając od zestawów animatorskich (chusty, farbki do twarzy, balony do skręcania), a na dmuchanych zamkach (również do użytku domowego) kończąc.

Masz ochotę na dobrą imprezę bez organizacyjnego zamieszania? Zadzwoń do nas pod numer 880 875 480 i skonsultuj swój pomysł. To nic nie kosztuje, a może być początkiem niezapomnianego wydarzenia!