Naprawa 466, 34-240 Jordanów
+48 880 875 480
agencjakreatywnalawina@gmail.com

O nas

Agencję Kreatywną Lawina tworzymy w kilka osób. Nie wyróżnia nas absolutnie nic i to cenimy w sobie najbardziej. Normalność. Ty dzwonisz, my odbieramy. Ty pytasz, my odpowiadamy. Ty mówisz A, my mówimy Z. A na końcu wspólnie z Tobą cieszymy się z udanej zabawy i zrealizowanego projektu.

Ania – mózg i serce firmy. Odbiera telefony, zarządza męską częścią ekipy, ogarnia kalendarz i zatwierdza projekty. Słowem, robi wszystko. Jak nie wiadomo o co chodzi, to trzeba zapytać Ani.

Arek – Lawinowy Inspektor Gadżet. Lata dronem, montuje filmy, obrabia zdjęcia. A jak trzeba to również rozrusznik w samochodzie wymieni. Mało psuje, więcej naprawia.

Tomek – człowiek od logistyki i zadań siłowych. Specjalizuje się w transporcie kilkusetkilogramowych dmuchańców. Dla niego nie ma zadań niewykonalnych. Nie pyta „czy się da?”, tylko myśli „jak to zrobić?”. Czasami na myśleniu się nie kończy.

Szymon – kluczowe ogniwo. Przynieś, podaj, pozamiataj. Potrafi wiele, ale najlepiej idzie mu wstawianie emotikonek do postów na Facebooku. Dziwna pasja, ale robi to z ogromnym zaangażowaniem xD.