Naprawa 466, 34-240 Jordanów
+48 880 875 480
agencjakreatywnalawina@gmail.com

O nas

Created with Sketch.

Wierzymy, że radość dzieci jest w zasięgu naszych możliwości.

Agencja Kreatywna Lawina jest młodą firmą, którą tworzymy w kilka osób. Nie wyróżnia nas absolutnie nic i to cenimy w sobie najbardziej. Normalność. Ty dzwonisz, my odbieramy. Ty pytasz, my odpowiadamy. Ty mówisz A, my mówimy Z. A na końcu wspólnie z Tobą cieszymy się z udanej zabawy i zrealizowanego projektu.

Robimy to co sprawia nam przyjemność – może dlatego wychodzi nam to tak dobrze 😉

ANIA

Mózg i serce firmy. Odbiera telefony, zarządza męską częścią ekipy, ogarnia kalendarz i zatwierdza projekty. Słowem, robi wszystko. Jak nie wiadomo o co chodzi, to trzeba zapytać Ani. Eventy to jej konik 😉 Ma do nich dryg, odpowiednie studia, kursy i doświadczenie.

AREK

Lawinowy Inspektor Gadżet. Lata dronem, montuje filmy, obrabia zdjęcia. A jak trzeba to również rozrusznik w samochodzie wymieni. Mało psuje, więcej naprawia.

TOMEK

Człowiek od logistyki i zadań siłowych. Specjalizuje się w transporcie kilkusetkilogramowych dmuchańców. Dla niego nie ma zadań niewykonalnych. Nie pyta „czy się da?”, tylko myśli „jak to zrobić?”. Czasami na myśleniu się nie kończy.

MARCIN

Kierowca prawie zawodowy, a także specjalista od wiedzy niepotrzebnej. Robi wszystko co w danej chwili trzeba i nigdy nie mówi, że jest trudno. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę z zakresu derbów Kaliforni. Tylko po co?

SZYMON

Kluczowe ogniwo. Przynieś, podaj, pozamiataj. Potrafi wiele, ale najlepiej idzie mu wstawianie emotikonek do postów na Facebooku. Dziwna pasja, ale robi to z ogromnym zaangażowaniem xD