Naprawa 466, 34-240 Jordanów
+48 880 875 480
agencjakreatywnalawina@gmail.com

FAQ

Created with Sketch.

Pytania dotyczące wynajmu dmuchańców

Z pogodą nie wygramy, dlatego można zrezygnować bez ponoszenia kosztów. Ważne żeby rezygnacja nastąpiła najpóźniej dzień wcześniej lub z samego rana w dniu wykonania usługi. Wypożyczenie dmuchańca można zastąpić animacjami, watą, popcornem, wtedy nie zostajecie Państwo bez atrakcji. Jednak taką alternatywę należy wcześniej uzgodnić. Przeciwskazaniem do korzystania ze sprzętu jest silny wiatr oraz gwałtowne opady deszczu. Przelotne opady nie są kłopotem, gdyż dmuchańce można szybko osuszyć. Jeżeli sprzęt zostanie rozłożony i nastąpi załamanie pogody nie będziemy w stanie udzielić rabatu. Ryzyko nieudanej imprezy w takiej sytuacji ponosi zamawiający.

Nasze urządzenia wymagają podłączenia do sieci energetycznej o napięciu 230 V. Źródło zasilania nie powinno znajdować się dalej niż 50m od sprzętu. W przypadku korzystania z większej liczby dmuchańców może wystąpić potrzeba udostępnienia kilku odrębnych gniazdek.

W cenę wynajmu urządzenia wliczone jest:
– całodobowy wynajem sprzętu (godziny do uzgodnienia),
– obsługa urządzenia (składanie, rozkładanie, transport – do 20km/gratis),
– ubezpieczenie OC,
– badania techniczne.

Dużego dmuchańca musi dostarczyć i rozłożyć nasza ekipa. Natomiast małe dmuchańce:
– podwójny zjazd,
– niebieski pałacyk,
– mały zamek,
należy odebrać osobiście. Zmieszczą się do bagażnika samochodu osobowego lub na tylne siedzenie. 

 

Tak, ale w takiej sytuacji wymagany jest agregat prądotwórczy o odpowiedniej mocy. Zapewnia go zamawiający dmuchańca. W szczególnych sytuacjach, zapewnienie źródła prądu może leżeć po naszej stronie co wiąże się z dodatkową opłatą za wypożyczenie agregatu.

Urządzenie ustawiamy na płaskim terenie. Może to być trawa, beton, tartan ale w celu odpowiedniego zabezpieczenia sprzętu należy nas wcześniej poinformować o każdej niestandardowej powierzchni. Ważne żeby podłoże nie zawierało ostrych krawędzi, które mogą być zagrożeniem dla korzystających z dmuchańca oraz sprzętu.

Występuje możliwość bezkosztowej rezygnacji z rezerwacji w przypadku złych warunków atmosferycznych. W innej sytuacji  rezygnacja nie może nastąpić później niż tydzień przed planowaną imprezą. 

Rabat można uzyskać w przypadku wypożyczenia więcej niż jednego dmuchańca lub korzystania z pakietu usług np. dmuchańce i animacje. Wysokość rabatów ustalana jest indywidualnie, zależy między innymi od wielkości zamówienia, terminu jego realizacji, miejsca realizacji usługi.

Pytania dotyczące animacji

Ceny animacji zależą od czasu trwania animacji, liczby animatorów oraz miejsca realizacji usługi. Powyżej 12 dzieci preferowane są 2 animatorki. Dojazd jest darmowy do 20km od Naprawy, powyżej wysokość dopłaty ustalana jest indywidualnie. Poszczególne pakiety zawierają ceny końcowe. Nie pobieramy dodatkowych opłat za poszczególne atrakcje. 

Jest taka możliwość. Wydarzenia w stylu pirackim, bajkowym, czy rodem z dzikiego zachodu wymagają jednak znacznie więcej przygotowań. Ceny takich imprez uzgadniane są indywidualnie.

Skąd dojeżdżamy?