Naprawa 466, 34-240 Jordanów
+48 880 875 480
agencjakreatywnalawina@gmail.com

Media społecznościowe

Created with Sketch.

Masz fanpejdż na Facebooku, ale właściwie nie wiesz po co? Leży odwłokiem przez większą część roku, a Ty przypominasz sobie o nim od święta? Mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie -> zacznij tworzyć kontent! Publikuj zdjęcia, filmy, twórz tematyczne grafiki. Nie chce Ci się tego robić, a wiesz, że w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność biznesowa?

Pomożemy.

W zależności od potrzeb możemy przygotowywać dla Ciebie jednorazowe posty, tworzyć indywidualne kampanie reklamowe, przygotowywać całe strategie promocji lub związać się długoterminową umową abonamentową. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, ale także od specyfiki firmy i branży.

W świecie mediów społecznościowych nie zawsze pieniądze są gwarantem sukcesu. Jednak z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że Ty jesteś w stanie zrealizować cel i wypromować swoją usługę i produkt. Skąd ta pewność? Bo Ty wiesz czego chcesz, a my wiemy co i gdzie kliknąć, żeby było dobrze.

W naszym zespole znajdują się nie tylko osoby hobbistycznie zajmujące się działalnością w social mediach, ale także wykwalifikowani pracownicy. Pisząc wykwalifikowani, mamy na myśli osoby posiadające tytuł magistra Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku „Zarządzanie w mediach społecznościowych”. Brzmi groźnie, ale to wcale nie oznacza, że musi być drogo.

Nasza polityka cenowa jest elastyczna i dostosowana do możliwości klienta. Przygotowujemy pojedyncze posty nawet za 50 złotych, ale realizujemy także poważne kampanie opiewające na kilkanaście tysięcy. Znamy wartość swojej pracy, dlatego potrafimy rzetelnie i uczciwie ją wycenić.

Założenie fanpejdża i przygotowanie go do startu (wprowadzenie informacji dla klienta, zainstalowanie zdjęcia w tle, obrazka profilowego, wklikanie kluczowych danych nawigacyjno-kontaktowych itp.) to około 200 złotych. Przygotowanie posta zoptymalizowanego do celów reklamowych wyceniamy na około 100 złotych. Tyle samo kosztuje monitorowanie kampanii promocyjnej czyli aktualizowanie postów w zależności od zachowań odbiorców, optymalizowanie grupy docelowej itp.

W tej branży wszystko jednak jest elastyczne. Ceny podajemy, żebyś wiedział na czym stoisz i z czym to się je. Zadzwoń i porozmawiaj z nami o swoich potrzebach i konkretnych warunkach współpracy.